Elektromontážní a elektroinstalační práce

V této oblasti se zaměřujeme převážně na projektování a realizaci slaboproudých systémů v malých, středních i velkých objektech a kancelářích. Nejvíce jsou žádány systémy kamerových systémů (CCTV), elektronických zabezpečovacích systémů (EZS), docházkových/přístupových systémů (EVS) a anténních/satelitních systémů včetně (strukturované) kabeláže.

Číst dál: Elektromontážní a elektroinstalační práce

Projektování a realizace fotovoltaických systémů

Projektujeme a realizujeme fotovoltaické výrobny (elektrárny) pro rezidenční, komerční i průmyslové objekty. Spolupracujeme s významnými tuzemskými hráči v energetickém sektoru, pro něž děláme montáže hybridních i on-grid fotovoltaických systémů. Máme zkušenosti s produkty Solax Power, Goodwe, Sofar Solar, Growatt, SolarEdge.

Číst dál: Projektování a realizace fotovoltaických systémů

Návrh a dodávky infrastruktury informačních systémů

Dodáváme ověřené a stabilní značkové systémy za velmi konkureční ceny. Dodávky těchto technických prostředků dodáváme obvykle v rámci služeb systémové integrace. Sledujeme aktuální trendy a implementujeme řešení postavená na virtuálních platformách a s ohledem na dostupnost a bezpečnost uživatelských i sdílených firemních dat.

Číst dál: Návrh a dodávky infrastruktury informačních systémů

Vývoj software (i mobilních aplikací) na zakázku

Vytváříme špičkový zakázkový software včetně mobilních aplikací na míru tzv. "na klíč" dle požadavků klienta pro tuzemské ale i zahraniční nadnárodní společnosti. Nabízíme i možnost využití vývojářů formou outsourcingu (bodyshoppingu) a to nejen našich kmenových zaměstnanců, ale i ověřených tuzemských a zahraničních vývojářů či či menších vývojářských týmů.

Číst dál: Vývoj software (i mobilních aplikací) na zakázku

Webdesign a tvorba webových aplikací

Poskytujeme služby špičkové internetové reklamní agentury. Zhotovíme moderní a svěží grafický design, zajistíme profesionální kódování webových stránek a vytvoříme kvalitní šablony pro nejrozšířenější open source publikační systémy a eshopy. Samozřejmostí je optimalizace pro vyhledávače a propagace webu. Prohlédněte si naše některé referenční projekty.

Číst dál: Webdesign a tvorba webových aplikací

Outsourcing vývoje a podpora aplikací

Máme zkušenosti s vývojem software formou outsourcingu nebo-li bodyshopingem a to nejen tuzemských ale i zahraničních vývojářů. Garantujeme profesionalitu, flexibilitu, zkušenosti i odhodlanost zvládnout nové výzvy pro naše zákazníky. Jednotlivé vývojáře a zejména další specializované role dokážeme efektivně vytěžovat na více projektech najednou bez ovlivnění harmonogramu prací u klienta.

Číst dál: Outsourcing vývoje a podpora aplikací

SEVENOAKS, s.r.o,
Pod višňovkou 1661/37
140 00 Praha 4 - Krč 

Design a Joomla šablonu dodalo cr8.cz